IMS02WWDBH4R7K40
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMS02WWDBH4R7K40
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IMS-2WWD-40 4.7 10% B08
Fitxak:
  • Mezua
IMS02WWDBH4R7K40ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMS02WWDBH4R7K40 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IMS-2WWD-40 4.7 10% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5642 pcs Datuen fitxa
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.133" Dia x 0.335" L (3.38mm x 8.51mm)
estali Shielded Series IMS-2WWD-40
balorazio - Q @ Freq 42 @ 7.9MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 4.7µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 66MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 650mA 787 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 787 mOhm Max Uneko balorazioa 650mA
Uneko - Saturazioa 650mA