IMS02BH3R9J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMS02BH3R9J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IMS-2 3.9 5% B08
Fitxak:
  • Mezua
IMS02BH3R9Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMS02BH3R9J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IMS-2 3.9 5% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2750 pcs Datuen fitxa
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
estali Shielded Series IMS-2
balorazio - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 3.9µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 75MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 3.9µH Shielded Molded Inductor 173mA 1.5 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 1.5 Ohm Max Uneko balorazioa 173mA