IMC2220ER3R3K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMC2220ER3R3K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.3UH 1.12A 80 MOHM
Fitxak: IMC2220ER3R3K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
IMC2220ER3R3Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMC2220ER3R3K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 3.3UH 1.12A 80 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 310919 pcs Datuen fitxa IMC2220ER3R3K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 2220 (5650 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.221" L x 0.197" W (5.61mm x 5.00mm)
estali Unshielded Series IMC-2220
balorazio - Q @ Freq 10 @ 7.96MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2220 (5650 Metric)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 7.96MHz
induktantzia 3.3µH Altuera - Eserita (Max) 0.165" (4.20mm)
Frekuentzia - Self Resonant 34MHz Deskribapen zehatza 3.3µH Unshielded Inductor 1.12A 80 mOhm Max 2220 (5650 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 80 mOhm Max Uneko balorazioa 1.12A