IMC2220ER1R2K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMC2220ER1R2K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.2UH 1.7A 35 MOHM SMD
Fitxak: IMC2220ER1R2K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
IMC2220ER1R2Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMC2220ER1R2K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 1.2UH 1.7A 35 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 334632 pcs Datuen fitxa IMC2220ER1R2K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 2220 (5650 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.221" L x 0.197" W (5.61mm x 5.00mm)
estali Unshielded Series IMC-2220
balorazio - Q @ Freq 10 @ 7.96MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2220 (5650 Metric)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 7.96MHz
induktantzia 1.2µH Altuera - Eserita (Max) 0.165" (4.20mm)
Frekuentzia - Self Resonant 70MHz Deskribapen zehatza 1.2µH Unshielded Inductor 1.7A 35 mOhm Max 2220 (5650 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 35 mOhm Max Uneko balorazioa 1.7A