IMC1812RV151K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812RV151K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMC1812RV151K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 150UH 105MA 9 OHM SMD
Fitxak: IMC1812RV151K.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
IMC1812RV151Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMC1812RV151K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 150UH 105MA 9 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 181348 pcs Datuen fitxa IMC1812RV151K.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 1812 Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
estali Unshielded Series IMC-1812
balorazio - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1812 (4532 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Indukzio maiztasuna - Test 790kHz
induktantzia 150µH Altuera - Eserita (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekuentzia - Self Resonant 5MHz Deskribapen zehatza 150µH Unshielded Wirewound Inductor 105mA 9 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 9 Ohm Max Uneko balorazioa 105mA