IMC1812RL100K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812RL100K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMC1812RL100K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 250MA 1.6 OHM SMD
Fitxak: IMC1812RL100K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
IMC1812RL100Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMC1812RL100K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 10UH 250MA 1.6 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 317552 pcs Datuen fitxa IMC1812RL100K.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 1812 Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
estali Unshielded Series IMC-1812
balorazio - Q @ Freq 50 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1812 (4532 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Iron Powder
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz
induktantzia 10µH Altuera - Eserita (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekuentzia - Self Resonant 20MHz Deskribapen zehatza 10µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 1.6 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 1.6 Ohm Max Uneko balorazioa 250mA