IMC1812ES820J
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812ES820J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMC1812ES820J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 82UH 120MA 7 OHM SMD
Fitxak: IMC1812ES820J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
IMC1812ES820Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMC1812ES820J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 82UH 120MA 7 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 204864 pcs Datuen fitxa IMC1812ES820J.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1812 Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
estali Unshielded Series IMC-1812
balorazio - Q @ Freq 50 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1812 (4532 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Iron Powder
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz
induktantzia 82µH Altuera - Eserita (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekuentzia - Self Resonant 8MHz Deskribapen zehatza 82µH Unshielded Wirewound Inductor 120mA 7 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 7 Ohm Max Uneko balorazioa 120mA