IMC1812ES1R0K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812ES1R0K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMC1812ES1R0K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1UH 450MA 500 MOHM SMD
Fitxak: IMC1812ES1R0K.pdf
  • Mezua
IMC1812ES1R0Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMC1812ES1R0K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 1UH 450MA 500 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 279150 pcs Datuen fitxa IMC1812ES1R0K.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 1812 Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
estali Unshielded Series IMC-1812
balorazio - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1812 (4532 Metric)
Beste izenak 541-1639-2
IMC1812ES1R0K-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Powder Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.96MHz induktantzia 1µH
Altuera - Eserita (Max) 0.134" (3.40mm) Frekuentzia - Self Resonant 100MHz
Deskribapen zehatza 1µH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 500 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 500 mOhm Max
Uneko balorazioa 450mA Uneko - Saturazioa -