IMC1812ES101J
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812ES101J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMC1812ES101J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 100UH 110MA 8 OHM SMD
Fitxak: IMC1812ES101J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
IMC1812ES101Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMC1812ES101J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 100UH 110MA 8 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 197498 pcs Datuen fitxa IMC1812ES101J.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1812 Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
estali Unshielded Series IMC-1812
balorazio - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1812 (4532 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Iron Powder
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 790kHz
induktantzia 100µH Altuera - Eserita (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekuentzia - Self Resonant 8MHz Deskribapen zehatza 100µH Unshielded Wirewound Inductor 110mA 8 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 8 Ohm Max Uneko balorazioa 110mA