IMC1812ER8R2K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812ER8R2K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMC1812ER8R2K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 8.2UH 270MA 1.4 OHM
Fitxak: IMC1812ER8R2K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
IMC1812ER8R2Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMC1812ER8R2K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 8.2UH 270MA 1.4 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 231569 pcs Datuen fitxa IMC1812ER8R2K.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 1812 Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
estali Unshielded Series IMC-1812
balorazio - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1812 (4532 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Iron Powder
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 7.96MHz
induktantzia 8.2µH Altuera - Eserita (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekuentzia - Self Resonant 25MHz Deskribapen zehatza 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 270mA 1.4 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 1.4 Ohm Max Uneko balorazioa 270mA