IMC1812EB56NM
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812EB56NM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMC1812EB56NM
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 56NH 450MA 350 MOHM
Fitxak: IMC1812EB56NM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
IMC1812EB56NMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMC1812EB56NM fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 56NH 450MA 350 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 199172 pcs Datuen fitxa IMC1812EB56NM.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 1812 Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
estali Unshielded Series IMC-1812
balorazio - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua 1812 (4532 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Non-Magnetic
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 50MHz
induktantzia 56nH Altuera - Eserita (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekuentzia - Self Resonant 900MHz Deskribapen zehatza 56nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 350 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 350 mOhm Max Uneko balorazioa 450mA