IMC1812EB391J
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812EB391J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMC1812EB391J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 390UH 80MA 16 OHM SMD
Fitxak: IMC1812EB391J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
IMC1812EB391Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMC1812EB391J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 390UH 80MA 16 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 116570 pcs Datuen fitxa IMC1812EB391J.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1812 Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
estali Unshielded Series IMC-1812
balorazio - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Packaging Bulk Pakete / kasua 1812 (4532 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 790kHz
induktantzia 390µH Altuera - Eserita (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekuentzia - Self Resonant 3MHz Deskribapen zehatza 390µH Unshielded Wirewound Inductor 80mA 16 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 16 Ohm Max Uneko balorazioa 80mA