IMC1812BN100J
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1812BN100J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMC1812BN100J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 250MA 1.6 OHM SMD
Fitxak: IMC1812BN100J.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
IMC1812BN100Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMC1812BN100J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 10UH 250MA 1.6 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 134525 pcs Datuen fitxa IMC1812BN100J.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1812 Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
estali Unshielded Series IMC-1812
balorazio - Q @ Freq 50 @ 2.52MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua 1812 (4532 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Iron Powder
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz
induktantzia 10µH Altuera - Eserita (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekuentzia - Self Resonant 20MHz Deskribapen zehatza 10µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 1.6 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 1.6 Ohm Max Uneko balorazioa 250mA