IMC1210SYR12K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1210SYR12K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMC1210SYR12K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 120NH 584MA 220 MOHM
Fitxak: IMC1210SYR12K.pdf
  • Mezua
IMC1210SYR12Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMC1210SYR12K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 120NH 584MA 220 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 357869 pcs Datuen fitxa IMC1210SYR12K.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
estali Unshielded Series IMC-1210
balorazio - Q @ Freq 30 @ 25.2MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Iron Powder
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Indukzio maiztasuna - Test 25.2MHz
induktantzia 120nH Altuera - Eserita (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekuentzia - Self Resonant 500MHz Deskribapen zehatza 120nH Unshielded Wirewound Inductor 584mA 220 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 220 mOhm Max Uneko balorazioa 584mA