IMC1210SY1R2K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1210SY1R2K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMC1210SY1R2K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.2UH 390MA 750 MOHM
Fitxak: IMC1210SY1R2K.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
IMC1210SY1R2Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMC1210SY1R2K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 1.2UH 390MA 750 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 335007 pcs Datuen fitxa IMC1210SY1R2K.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
estali Unshielded Series IMC-1210
balorazio - Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Iron Powder
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Indukzio maiztasuna - Test 7.96MHz
induktantzia 1.2µH Altuera - Eserita (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekuentzia - Self Resonant 100MHz Deskribapen zehatza 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 390mA 750 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 750 mOhm Max Uneko balorazioa 390mA