IMC1210ER2R7K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1210ER2R7K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMC1210ER2R7K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.7UH 290MA 1.1 OHM
Fitxak: IMC1210ER2R7K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
IMC1210ER2R7Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMC1210ER2R7K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 2.7UH 290MA 1.1 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 311157 pcs Datuen fitxa IMC1210ER2R7K.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
estali Unshielded Series IMC-1210
balorazio - Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Beste izenak 541-1661-2
IMC1210ER2R7K-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Powder Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.96MHz induktantzia 2.7µH
Altuera - Eserita (Max) 0.095" (2.41mm) Frekuentzia - Self Resonant 70MHz
Deskribapen zehatza 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 290mA 1.1 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 1.1 Ohm Max
Uneko balorazioa 290mA Uneko - Saturazioa -