IMC1210ER100J
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1210ER100J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMC1210ER100J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 189MA 2.1 OHM SMD
Fitxak: IMC1210ER100J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
IMC1210ER100Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMC1210ER100J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 10UH 189MA 2.1 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 331578 pcs Datuen fitxa IMC1210ER100J.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
estali Unshielded Series IMC-1210
balorazio - Q @ Freq 30 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Beste izenak 541-1651-2
IMC1210ER100J-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Powder Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz induktantzia 10µH
Altuera - Eserita (Max) 0.095" (2.41mm) Frekuentzia - Self Resonant 33MHz
Deskribapen zehatza 10µH Unshielded Wirewound Inductor 189mA 2.1 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 2.1 Ohm Max
Uneko balorazioa 189mA Uneko - Saturazioa -