IMC1210EB56NM
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1210EB56NM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMC1210EB56NM
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 56NH 470MA 330 MOHM
Fitxak: IMC1210EB56NM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
IMC1210EB56NMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMC1210EB56NM fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 56NH 470MA 330 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 187412 pcs Datuen fitxa IMC1210EB56NM.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
estali Unshielded Series IMC-1210
balorazio - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Non-Magnetic
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 50MHz
induktantzia 56nH Altuera - Eserita (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekuentzia - Self Resonant 1GHz Deskribapen zehatza 56nH Unshielded Wirewound Inductor 470mA 330 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 330 mOhm Max Uneko balorazioa 470mA