IMC1210BN2R2J
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1210BN2R2J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMC1210BN2R2J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 320MA 1 OHM SMD
Fitxak: IMC1210BN2R2J.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
IMC1210BN2R2Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMC1210BN2R2J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 2.2UH 320MA 1 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 156190 pcs Datuen fitxa IMC1210BN2R2J.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
estali Unshielded Series IMC-1210
balorazio - Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Iron Powder
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Indukzio maiztasuna - Test 7.96MHz
induktantzia 2.2µH Altuera - Eserita (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekuentzia - Self Resonant 75MHz Deskribapen zehatza 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 320mA 1 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 1 Ohm Max Uneko balorazioa 320mA