IMC1210BN151K
Dale / VishayDale / Vishay
IMC1210BN151K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMC1210BN151K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 150UH 65MA 15 OHM SMD
Fitxak: IMC1210BN151K.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
IMC1210BN151Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMC1210BN151K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 150UH 65MA 15 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 109386 pcs Datuen fitxa IMC1210BN151K.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
estali Unshielded Series IMC-1210
balorazio - Q @ Freq 15 @ 796kHz
Packaging Bulk Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Indukzio maiztasuna - Test 796kHz
induktantzia 150µH Altuera - Eserita (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekuentzia - Self Resonant 6.5MHz Deskribapen zehatza 150µH Unshielded Wirewound Inductor 65mA 15 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 15 Ohm Max Uneko balorazioa 65mA