IMC1008ER2R2J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMC1008ER2R2J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 200MA 2.35 OHM
Fitxak: IMC1008ER2R2J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
IMC1008ER2R2Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMC1008ER2R2J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 2.2UH 200MA 2.35 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 779823 pcs Datuen fitxa IMC1008ER2R2J.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1008 (2520 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
estali Unshielded Series IMC-1008
balorazio - Q @ Freq 20 @ 7.96MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1008 (2520 Metric)
Beste izenak 541-2616-2
IMC1008ER2R2J-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.96MHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.90mm) Frekuentzia - Self Resonant 160MHz
Deskribapen zehatza 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 2.35 Ohm Max 1008 (2520 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 2.35 Ohm Max
Uneko balorazioa 200mA Uneko - Saturazioa -