IMC1008ER100J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMC1008ER100J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10UH 150MA 3.5 OHM SMD
Fitxak: IMC1008ER100J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
IMC1008ER100Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMC1008ER100J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 10UH 150MA 3.5 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 721528 pcs Datuen fitxa IMC1008ER100J.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1008 (2520 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
estali Unshielded Series IMC-1008
balorazio - Q @ Freq 15 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1008 (2520 Metric)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz
induktantzia 10µH Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.90mm)
Frekuentzia - Self Resonant 33MHz Deskribapen zehatza 10µH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 3.5 Ohm Max 1008 (2520 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 3.5 Ohm Max Uneko balorazioa 150mA