IM08RR242J
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM08RR242J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-8 2.4K 5% R16
Fitxak: IM08RR242J.pdf
  • Mezua
IM08RR242Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM08RR242J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-8 2.4K 5% R16 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5233 pcs Datuen fitxa IM08RR242J.pdf
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.215" Dia x 0.561" L (5.47mm x 14.24mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 70 @ 250kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 250kHz induktantzia 2.4mH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 1.9MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2.4mH Unshielded Molded Inductor 64mA 31 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 31 Ohm Max Uneko balorazioa 64mA