IM06SH391J
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM06SH391J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-6 390 5% RJ1
Fitxak: IM06SH391J.pdf
  • Mezua
IM06SH391Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM06SH391J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-6 390 5% RJ1 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5069 pcs Datuen fitxa IM06SH391J.pdf
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 390µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 4.5MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 390µH Unshielded Molded Inductor 100mA 10 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 10 Ohm Max Uneko balorazioa 100mA