IM06RU7R3J
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM06RU7R3J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-6 7.3 5% R36
Fitxak: IM06RU7R3J.pdf
  • Mezua
IM06RU7R3Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM06RU7R3J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-6 7.3 5% R36 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5731 pcs Datuen fitxa IM06RU7R3J.pdf
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq -
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 7.3µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 7.3µH Unshielded Molded Inductor Axial