IM06RFCSEB101K40
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM06RFCSEB101K40
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-6RFCS-40 100 10% EB E2
Fitxak: IM06RFCSEB101K40.pdf
  • Mezua
IM06RFCSEB101K40ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM06RFCSEB101K40 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-6RFCS-40 100 10% EB E2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2797 pcs Datuen fitxa IM06RFCSEB101K40.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.190" Dia x 0.447" L (4.83mm x 11.35mm)
estali Unshielded Series IM-6-RFCS-40
balorazio - Q @ Freq 75 @ 1.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1.5MHz induktantzia 100µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 8MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 100µH Unshielded Molded Inductor 220mA 6 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 6 Ohm Max Uneko balorazioa 220mA