IM06RFCSBH2R7K40
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM06RFCSBH2R7K40
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-6RFCS-40 2.7 10% B08
Fitxak: IM06RFCSBH2R7K40.pdf
  • Mezua
IM06RFCSBH2R7K40ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM06RFCSBH2R7K40 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-6RFCS-40 2.7 10% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5552 pcs Datuen fitxa IM06RFCSBH2R7K40.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.190" Dia x 0.447" L (4.83mm x 11.35mm)
estali Unshielded Series IM-6-RFCS-40
balorazio - Q @ Freq 55 @ 10MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 10MHz induktantzia 2.7µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 88MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2.7µH Unshielded Molded Inductor 1.6A 120 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 120 mOhm Max Uneko balorazioa 1.6A