IM06KR2R7K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM06KR2R7K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-6 2.7 10% K16
Fitxak: IM06KR2R7K.pdf
  • Mezua
IM06KR2R7Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM06KR2R7K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-6 2.7 10% K16 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6428 pcs Datuen fitxa IM06KR2R7K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Phenolic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 2.7µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 120MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2.7µH Unshielded Molded Inductor 460mA 1.2 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 1.2 Ohm Max Uneko balorazioa 460mA