IM06BH120K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM06BH120K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-6 12 10% B08
Fitxak: IM06BH120K.pdf
  • Mezua
IM06BH120Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM06BH120K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-6 12 10% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3191 pcs Datuen fitxa IM06BH120K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 12µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 36MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 12µH Unshielded Molded Inductor 370mA 1.05 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 1.05 Ohm Max Uneko balorazioa 370mA