IM04RU5R6J
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM04RU5R6J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-4 5.6 5% R36
Fitxak: IM04RU5R6J.pdf
  • Mezua
IM04RU5R6Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM04RU5R6J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-4 5.6 5% R36 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3595 pcs Datuen fitxa IM04RU5R6J.pdf
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 5.6µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 60MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 5.6µH Unshielded Molded Inductor 495mA 320 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 320 mOhm Max Uneko balorazioa 495mA