IM04RU3R3J
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM04RU3R3J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-4 3.3 5% R36
Fitxak: IM04RU3R3J.pdf
  • Mezua
IM04RU3R3Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM04RU3R3J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-4 3.3 5% R36 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4657 pcs Datuen fitxa IM04RU3R3J.pdf
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 33 @ 7.9MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Phenolic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 3.3µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 110MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 3.3µH Unshielded Molded Inductor 300mA 2 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 2 Ohm Max Uneko balorazioa 300mA