IM04RU221K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM04RU221K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-4 220 10% R36
Fitxak: IM04RU221K.pdf
  • Mezua
IM04RU221Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM04RU221K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-4 220 10% R36 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6195 pcs Datuen fitxa IM04RU221K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 220µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 6.2MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 220µH Unshielded Molded Inductor 103mA 7.45 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 7.45 Ohm Max Uneko balorazioa 103mA