IM04EV471J
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM04EV471J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-4 470 5% EV E2
Fitxak: IM04EV471J.pdf
  • Mezua
IM04EV471Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM04EV471J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-4 470 5% EV E2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3973 pcs Datuen fitxa IM04EV471J.pdf
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 470µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 3.9MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 470µH Unshielded Molded Inductor 100mA 17.9 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 17.9 Ohm Max Uneko balorazioa 100mA
Uneko - Saturazioa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
IM04KR181J
IM04KR181J
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: IM-4 180 5% K16
Stockean: 4573 pcs
Deskarga: IM04KR181J.pdf
RFQ
IM04KR101J
IM04KR101J
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: IM-4 100 5% K16
Stockean: 6660 pcs
Deskarga: IM04KR101J.pdf
RFQ
IM04GR
IM04GR
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: RELAY TELECOM DPDT 2A 250V
Deskarga: IM04GR.pdf
IM04EV220K
IM04EV220K
deskribapena: IM-4 22 10% EV E2
Deskarga: IM04EV220K.pdf
IM04EV2R2K
IM04EV2R2K
Deskarga: IM04EV2R2K.pdf
IM04JR
IM04JR