IM04ER220J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM04ER220J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-4 22 5% ER E2
Fitxak: IM04ER220J.pdf
  • Mezua
IM04ER220Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM04ER220J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-4 22 5% ER E2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5076 pcs Datuen fitxa IM04ER220J.pdf
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 75 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 22µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 30MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 22µH Unshielded Molded Inductor 175mA 2.5 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 2.5 Ohm Max Uneko balorazioa 175mA