IM04EB750J
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM04EB750J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-4 75 5% EB E2
Fitxak: IM04EB750J.pdf
  • Mezua
IM04EB750Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM04EB750J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-4 75 5% EB E2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5429 pcs Datuen fitxa IM04EB750J.pdf
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 55 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 75µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 10.5MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 75µH Unshielded Molded Inductor 147mA 3.7 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 3.7 Ohm Max Uneko balorazioa 147mA