IM04BH681J
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM04BH681J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-4 680 5% B08
Fitxak: IM04BH681J.pdf
  • Mezua
IM04BH681Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM04BH681J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-4 680 5% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6190 pcs Datuen fitxa IM04BH681J.pdf
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 55 @ 790kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 680µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 3.1MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 680µH Unshielded Molded Inductor 81mA 27.2 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 27.2 Ohm Max Uneko balorazioa 81mA