IM04BH431J
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM04BH431J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-4 430 5% B08
Fitxak: IM04BH431J.pdf
  • Mezua
IM04BH431Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM04BH431J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-4 430 5% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3323 pcs Datuen fitxa IM04BH431J.pdf
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 430µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 4.2MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 430µH Unshielded Molded Inductor 102mA 17.1 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 17.1 Ohm Max Uneko balorazioa 102mA