IM04BH120K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM04BH120K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-4 12 10% B08
Fitxak: IM04BH120K.pdf
  • Mezua
IM04BH120Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM04BH120K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-4 12 10% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5035 pcs Datuen fitxa IM04BH120K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 65 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 12µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 42MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 12µH Unshielded Molded Inductor 265mA 1.1 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 1.1 Ohm Max Uneko balorazioa 265mA