IM02ST680J
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM02ST680J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-2 68 5% RJ4
Fitxak: IM02ST680J.pdf
  • Mezua
IM02ST680Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM02ST680J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-2 68 5% RJ4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4073 pcs Datuen fitxa IM02ST680J.pdf
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 68µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 15MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 68µH Unshielded Molded Inductor 92mA 6.7 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 6.7 Ohm Max Uneko balorazioa 92mA