IM02ST470J
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM02ST470J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-2 47 5% RJ4
Fitxak: IM02ST470J.pdf
  • Mezua
IM02ST470Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM02ST470J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-2 47 5% RJ4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3740 pcs Datuen fitxa IM02ST470J.pdf
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 47µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 20MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 47µH Unshielded Molded Inductor 110mA 4.5 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 4.5 Ohm Max Uneko balorazioa 110mA