IM02ST270K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM02ST270K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-2 27 10% RJ4
Fitxak: IM02ST270K.pdf
  • Mezua
IM02ST270Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM02ST270K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-2 27 10% RJ4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6537 pcs Datuen fitxa IM02ST270K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 27µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 20MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 27µH Unshielded Molded Inductor 135mA 3.5 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 3.5 Ohm Max Uneko balorazioa 135mA