IM02SH6R8K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM02SH6R8K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-2 6.8 10% RJ1
Fitxak: IM02SH6R8K.pdf
  • Mezua
IM02SH6R8Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM02SH6R8K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-2 6.8 10% RJ1 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5130 pcs Datuen fitxa IM02SH6R8K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 6.8µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 60MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 6.8µH Unshielded Molded Inductor 175mA 2 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 2 Ohm Max Uneko balorazioa 175mA