IM02RU1R8K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM02RU1R8K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-2 1.8 10% R36
Fitxak: IM02RU1R8K.pdf
  • Mezua
IM02RU1R8Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM02RU1R8K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-2 1.8 10% R36 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6655 pcs Datuen fitxa IM02RU1R8K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 1.8µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 125MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 1.8µH Unshielded Molded Inductor 455mA 300 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 300 mOhm Max Uneko balorazioa 455mA