IM02ER390K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM02ER390K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-2 39 10% ER E3
Fitxak: IM02ER390K.pdf
  • Mezua
IM02ER390Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM02ER390K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-2 39 10% ER E3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4471 pcs Datuen fitxa IM02ER390K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 39µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 22MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 39µH Unshielded Molded Inductor 125mA 3.6 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 3.6 Ohm Max Uneko balorazioa 125mA