IM02BH390J
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM02BH390J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-2 39 5% B08
Fitxak: IM02BH390J.pdf
  • Mezua
IM02BH390Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM02BH390J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-2 39 5% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7091 pcs Datuen fitxa IM02BH390J.pdf
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 39µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 22MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 39µH Unshielded Molded Inductor 125mA 3.6 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 3.6 Ohm Max Uneko balorazioa 125mA