IM02BH1R6J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM02BH1R6J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-2 1.6 5% B08
Fitxak: IM02BH1R6J.pdf
  • Mezua
IM02BH1R6Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM02BH1R6J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-2 1.6 5% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5677 pcs Datuen fitxa IM02BH1R6J.pdf
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq -
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 1.6µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 1.6µH Unshielded Molded Inductor Axial