IM01RU100K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IM01RU100K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IM-1 10 10% R36
Fitxak: IM01RU100K.pdf
  • Mezua
IM01RU100Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IM01RU100K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IM-1 10 10% R36 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6714 pcs Datuen fitxa IM01RU100K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.078" Dia x 0.200" L (1.98mm x 5.08mm)
estali Unshielded Series IM
balorazio - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 10µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 47MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 10µH Unshielded Molded Inductor 95mA 5.2 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 5.2 Ohm Max Uneko balorazioa 95mA