ILSB1206ER8R2K
Dale / VishayDale / Vishay
ILSB1206ER8R2K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ILSB1206ER8R2K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 8.2UH 25MA 900 MOHM
Fitxak: ILSB1206ER8R2K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
ILSB1206ER8R2Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ILSB1206ER8R2K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 8.2UH 25MA 900 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1087185 pcs Datuen fitxa ILSB1206ER8R2K.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
estali Shielded Series ILSB-1206
balorazio - Q @ Freq 45 @ 4MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1206 (3216 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 4MHz
induktantzia 8.2µH Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm)
Frekuentzia - Self Resonant 30MHz Deskribapen zehatza 8.2µH Shielded Multilayer Inductor 25mA 900 mOhm Max 1206 (3216 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 900 mOhm Max Uneko balorazioa 25mA