ILSB0603ER2R2K
Dale / VishayDale / Vishay
ILSB0603ER2R2K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ILSB0603ER2R2K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 15MA 1.15 OHM
Fitxak: ILSB0603ER2R2K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
ILSB0603ER2R2Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ILSB0603ER2R2K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 2.2UH 15MA 1.15 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1620948 pcs Datuen fitxa ILSB0603ER2R2K.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 (1608 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
estali Shielded Series ILSB-0603
balorazio - Q @ Freq 35 @ 10MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 10MHz
induktantzia 2.2µH Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant 58MHz Deskribapen zehatza 2.2µH Shielded Multilayer Inductor 15mA 1.15 Ohm Max 0603 (1608 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 1.15 Ohm Max Uneko balorazioa 15mA