ILC0805ER2N2S
Dale / VishayDale / Vishay
ILC0805ER2N2S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ILC0805ER2N2S
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2NH 300MA 100 MOHM
Fitxak: ILC0805ER2N2S.pdf
  • Mezua
ILC0805ER2N2Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ILC0805ER2N2S fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 2.2NH 300MA 100 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4284 pcs Datuen fitxa ILC0805ER2N2S.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±0.3nH
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 (2012 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
estali Unshielded Series ILC-0805
balorazio - Q @ Freq 10 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0805 (2012 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ceramic
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100MHz
induktantzia 2.2nH Altuera - Eserita (Max) 0.043" (1.10mm)
Frekuentzia - Self Resonant 4GHz Deskribapen zehatza 2.2nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 100 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 100 mOhm Max Uneko balorazioa 300mA